18.00+ Ján + rodičia
Narodenie svätého Jána Krstiteľa (slávnosť).
18.00+ rodičia Opálkoví + dcéry + synovia + vnučka + vnuci + zaťovia
Utorok 12. týždňa v Cezročnom období.
18.00+ Ján
Streda 12. týždňa v Cezročnom období.
7.00Za zdravie a Božie požehnanie v rodine
Štvrtok 12. týždňa v Cezročnom období alebo Svätého Ladislava, biskupa a učiteľa Cirkvi alebo Svätého Cyrila Alexandrijského, biskupa a učiteľa Cirkvi (ľubovoľná spomienka).
8.00 a 18.00Poďakovanie za udelené dary a milosti pre žiakov
Najsvätejšieho Srdca Ježišovho (slávnosť).
7.15 a 10.15Voľný úmysel
PRIKÁZANÝ SVIATOK - Svätých Petra a Pavla, apoštolov (slávnosť).
7.15 a 10.15Za farnosť
13. nedeľa v Cezročnom období.
  • Dnes máme zbierku na dobročinné diela Svätého Otca, za Vaše milodary Pán Boh zaplať.
  • Dnes popoludní deti, ktoré budú mať záujem môžu prísť o 16.00 h na faru, grilovaním a opekaním sa rozlúčime so školským rokom.
  • V piatok máme slávnosť Najsvätejšieho Srdca Ježišovho. Ranná sv. omša bude o 8.00 h, pri ktorej modlitbou Te Deum budeme ďakovať za udelené milosti žiakom počas školského roka. Pozývam na túto sv. omšu deti. Večerná sv. omša bude o 18.00 h a po modlitbe po sv. prijímaní bude Odprosujúca pobožnosť. Veriaci, ktorý sa zúčastní na verejnom recitovaní modlitby – Najmilší Ježišu – predpísanú na slávnosť Najsvätejšieho Srdca Ježišovho, môže získať za obvyklých podmienok úplné odpustky.
  • V sobotu máme slávnosť, prikázaný sviatok sv. Petra a Pavla, apoštolov; sv. omše budú ako v nedeľu dopoludnia o 7.15 h a o 10.15 h.
  • Od pondelka som začal zapisovať na sv. omše, okrem desiatich termínov všetky sú už obsadené; prosím aby si prišli zapísať iba tí, ktorí na tento pol roka nemajú ešte žiaden úmysel.
  • Deti, ktoré cez prázdniny idú na cyklotábor, nech si po sv. omši prevezmú doplňujúce informácie.
  • Novomanželia Taškoví na kostol obetovali 100 €, Pán Boh zaplať.