6.45+ Milan + starí rodičia Chabadoví a Kašoví
Pondelok po 1. adventnej nedeli.
17.00Za zdravie a Božiu pomoc pre rod. Filovú a Jaríčkovú
Svätého Františka Xaverského, kňaza (spomienka).
17.00+ z rodiny: Kasakovej a Čičkovej
Streda po 1. adventnej nedeli alebo Svätého Jána Damascénskeho, kňaza a učiteľa Cirkvi alebo Svätej Barbory, panny a mučenice (ľubovoľná spomienka).
7.00+Šimon + Mária + Klement + Štefánia + Ľubomír
Štvrtok po 1. adventnej nedeli.
18.00+ Štefánia + Milan + Anna + Peter + Štefan + Jarmila
Piatok po 1. adventnej nedeli alebo Svätého Mikuláša, biskupa (ľubovoľná spomienka).
7.15Na úmysel – vl.
Svätého Ambróza, biskupa a učiteľa Cirkvi (spomienka).
7.15 a 10.15Za farnosť
2. adventná nedeľa.
  • Dnes máme oferu na charitu, za Vaše milodary úprimné Pán Boh zaplať.
  • Dnes o 14.00 h vo fare bude miništranské stretnutie.
  • Dnes popoludní o 15.00 h prvonedeľná pobožnosť s Eucharistickým požehnaním.
  • V pondelok počas adventu sv. omša ráno o 6.45 h; už tradične pozývam deti na raňajky po sv. omši ale treba sa vzadu zapísať kto príde, za lavicami sú pripravené lístočky. Zároveň deti, ktoré prídu ráno na sv. omšu si môžu vziať lampáš a so zažatým lampášom prísť na sv. omšu. Týmto svetielkom poukazujeme na príchod Krista, ktorý je pre nás svetlom.
  • Pred prvým piatkom spovedám pred sv. omšami a v piatok od 17.00 h.
  • Na budúcu sobotu ako som vás už informoval budeme mať Farský adventný deň. Budete si môcť vo fare pochutnať na guláši s fazuľou a kapustnicou, budeme ponúkať aj langoše a oškvarkovú pomazánku. Budete si môcť vyskúšať upiecť vianočné oblátky a aj si ich kúpiť; vidieť aj si vyskúšať ozdobiť perníky a aj si ich zakúpiť; zakúpiť si budete môcť aj med a ručné výrobky našich farníčok ako darček k Vianociam, odkúpiť ikebanu na vianočný stôl a na koniec pri zvuku heligónky a harmoniky sa bude podávať punč a pre deti horúca hruška. Toto všetko pre vás od 12.00 h do 16.00 h vo fare na budúcu sobotu.
  • Spoločná sv. spoveď pred sviatkami bude výnimočne na tretiu adventnú nedeľu od 14.00 h do 15.30 h.
  • Chorých po domoch budem spovedať vo štvrtok 19. decembra alebo podľa dohody s nimi.
  • Opäť je v ponuke farská dovolenka v mesiaci august 2020 v Chorvátsku. Vzadu za lavicami si môžete prevziať letáčik s konkrétnymi informáciami a kto má vážny záujem nech sa už do konca budúceho týždňa zahlási.
  • Vyšlo nové číslo diecézneho časopisu, môžete si ho prevziať za lavicami.
  • Na kostol z pohrebu Jaroslava Birtusa obetovali 50 €, Pán Boh zaplať.