14 .00+ Ján Vrabec, pohrebná
Pondelok 18. týždňa v Cezročnom období.
7.00Na úmysel – vl.
Svätého Jána Márie Vianneya, kňaza (spomienka).
18.00Na úmysel – vl.
Streda 18. týždňa v Cezročnom období alebo Výročie posviacky Hlavnej mariánskej baziliky v Ríme (ľubovolná spomienka).
7.00Na úmysel – vl.
Premenenie Pána (sviatok).
18.00+ rodičov Chudejových a Kašakových
Piatok 18. týždňa v Cezročnom období alebo Svätých Sixta II., pápeža, a jeho spoločníkov, mučeníkov alebo Svätého Kajetána, kňaza (ľubovoľná spomienka).
7.15Voľný úmysel
Svätého Dominika, kňaza (spomienka).
7.15 a 9.00 Sv.Florián a 10.15Za farnosť
Na úmysel – vl.
19. nedeľa v Cezročnom období.
  • Dnes vo farských kostoloch môžete získať úplné odpustky „Porciunkuly“. Skutok predpísaný na získanie odpustkov je nábožná návšteva kostola spojená s Modlitbou Pána – Otče nás a Vyznaním viery – Verím v Boha. Okrem toho: svätá spoveď, sv. prijímanie a modlitba na úmysel sv. Otca.
  • Dnes o 15.00 h prvonedeľná pobožnosť s Eucharistickým požehnaním.
  • Vo veku 92 rokov zomrel Ján Vrabec; pohreb zosnulého v pondelok o 14.00 ; večerná sv. omša nebude.
  • Na budúci týždeň pred prvým piatkom spovedám pred sv. omšami, v piatok od 17.00 h; v piatok po sv. omši prvopiatková adorácia.
  • Vyšlo nové číslo diecézneho časopisu.
  • Z pohrebu Márie Kubovej na kostol obetovali 150 €, Pán Boh zaplať.