18.00+ Anton
Pondelok po 6. veľkonočnej nedeli.
18.00Za Božiu pomoc a ochranu Panny Márie za chorých v rodine
Utorok po 6. veľkonočnej nedeli.
18.00Sv. omša nebude
Streda po 6. veľkonočnej nedeli.
PRIKÁZANÝ SVIATOK - Nanebovstúpenie Pána (slávnosť).
18.00+ rodina Gjablová a Opálková
Piatok po 6. veľkonočnej nedeli.
7.15Na úmysel
Sobota po 6. veľkonočnej nedeli alebo Blahoslavenej Sáry Salkaháziovej, panny a mučenice (ľubovoľná spomienka).
10.15+ Vincent + Jozefína
7. veľkonočná nedeľa.
  • Dnes popoludní o 15.00 h. prvonedeľná pobožnosť s Eucharistickým požehnaním.
  • V stredu sv. omša nebude. V stredu pre tých, ktorí sa prihlásili do Poľska, autobus odchádza ráno o 7.00 h od kostola. Tí, ktorí bývajú smerom do Žiliny, nech nás čakajú na zastávke autobusu. Zoznam účastníkov je na nástenke pred kostolom.
  • Vo štvrtok máme slávnosť, prikázaný sviatok Nanebovstúpenia Pána. Sv. omša bude večer o 18.00 h.
  • Od piatku začíname novému k Duchu svätému, budeme sa modliť na konci sv. omše pred záverečným požehnaním.
  • Máme mesiac máj, 5 minút pred sv. omšou vo všedný deň budeme sa modliť loretánske litánie.
  • Vyšlo nové číslo diecézneho časopisu, môžete si ho prevziať vzadu za lavicami.
  • Na budúcu nedeľu bude zbierka na katolícke masmédiá.